BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou Bayby

BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou

123.49 €

Špičkový tovar, BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou čo nám vyrába Bayby - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 117.69 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8590669171668
Do obchodu

Popis

Bayby

Digitálny parný sterilizátor so sušičkou BAYBY BBS 3030 - "klasický" parný sterilizátor vylepšený o sušičku. Baktérie sú neviditeľným nepriateľom každého čerstvo narodeného bábätka a tak sterilizácia fľaštičiek, gumených cumlíkov je neodmysliteľnou činnosťou každej mamičky.Priestranný prístroj BAYBY BBS 3030 pojme naraz 6 dojčenských fliaš všetkých typov a tiež všetko príslušenstvo ako cumlíky, krúžky alebo viečka. Stojan vo vnútri prístroja bol navrhnutý veľmi prakticky tak, aby sa para dostala do všetkých častí cumlíkov a skondenzovaná voda mala kadiaľ odtiecť. Do hornej časti sa vďaka pripraveným otvorom i "háčikom" spoľahlivo umiestnia cumlíky a ďalšie pomôcky najrôznejších tvarov. Stojan je možné z prístroja úplne vybrať a samostatne použiť ako odkvapávač či držiak.Špecifikácia:

digitálny LCD displej - ovládaný mikročipom a podáva informácie o prebiehajúcom procese
zvuková signalizácia - upozorní na splnenie požadovanej činnosti, následné automatické vypnutie
intuitívne ovládanie, každá funkcia má svoje tlačidlo
prístroj informuje o nedostatku vody, ak ste nenaliali predpísaných 120 ml (zvukový signál, začervenanie LCD displeja a prerušenie sterilizácie)
možnosť voľby z troch režimov:             režim automatickej sterilizácie a vysúšania (s možnosťou nastaviť tri dĺžky vysúšania)             režim iba sterilizácia             režim vysúšaniaVšetky časti digitálneho parného sterilizátora so sušičkou, až na vykurovaciu nerezovú dosku, sú vyrobené z kvalitného plastu neobsahujúceho Bisfenol A..

Parametre tovaru BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou

  • Názov: BAYBY BBS 3030 Sterilizátor so sušičkou
  • Cena: 117.69 €
  • Výrobca: Bayby
  • EAN: 8590669171668
  • Farba: biela
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce