Brita Fill&Enjoy FUN 1

Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l ružová

19.99 €

Unikátny Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l ružová pochádzajúce od značky Brita - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 19.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4006387080976
Do obchodu

Popis

Brita

Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s praktickou kanvicou Brita Fill and Enjoy Fun. Kanvica vďaka vylepšenej unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí od chlóru, vodného kameňa a ťažkých kovov. Takto upravená voda je vhodná pre deti každého veku. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, umožňuje plné rozvinutie arómy a chuti kávy alebo čaju, je ideálná pre zdravé varenie. Chráni spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje ich životnosť. Filtrácia je založená na rýdzo prírodnej technológii. Kanvicu môžete naplniť priamo z kohútika, má prepracovaný tvar, vďaka ktorému sa pohodlne vojde do dverí chladničky.Vlastnosti a špecifikácia:

digitálny ukazovateľ životnosti filtra - presne postráži, kedy je čas na výmenu
finančná úspora oproti balenej vode, šetrí životné prostredie
korpus filtra z BPA Free plastu - je určený pre trvalý kontakt s vodou
filtračná zmes vo vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Ďalej obsahuje inhibítor, ktorý zabraňuje vzniku a množeniu baktérií.
celkový objem kanvice: 1,5 l
objem prefiltrovanej vody: 1,0 l
kanvicu okrem veka možné umývať v umývačke riadu Obsah balenia: filtračná kanvica Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l ružová a 1x filter Maxtra +.

Parametre tovaru Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l ružová

  • Názov: Brita Fill&Enjoy FUN 1,5 l ružová
  • Cena: 19.99 €
  • Výrobca: Brita
  • EAN: 4006387080976
  • Farba: ružová
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce