Plynový žiarič Cattara PAGODA s regulátorom a kolieskami Cattara

Plynový žiarič Cattara PAGODA s regulátorom a kolieskami

316.99 €

Spokojnosť prinášajúci Plynový žiarič Cattara PAGODA s regulátorom a kolieskami od obľúbenej spoločnosti Cattara - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 316.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8591686139341
Do obchodu

Popis

Cattara

Chcete aj počas chladného počasia sedieť na terase alebo v pergole a nemusieť sa báť prechladnutia? Kúpte si tento vonkajší tepelný žiarič, ktorý výrazne zvýši tepelnú pohodu. Je vybavený výkonným horákom so spotrebou 0,815 kg/h. Pripája sa k plynovej fľaši, ktorá je umiestnená v krytej, dvierkami opatrenej, spodnej časti zariadenia. Fľaša nie je súčasťou balenia. Zapaľovanie je impulzné, pre čo najjednoduchšie sprevádzkovanie zariadenia. Ďalej obsahuje bezpečnostný spínač, ktorý pri naklonení celého žiariča vypne prívod plynu a tým zhasne plameň.
Plynový žiarič je opatrený kolieskami pre uľahčenie mobility, navyše je možné ukotvenie napevno do zeme (kotviace skrutky nie sú súčasťou balenia). Balenie obsahuje všetko príslušenstvo vrátane pripojovacej hadice s redukčným ventilom.Určené len na vonkajšie použitie.Technické parametre:

tepelný výkon - 11,2 kW
typ plynu - propán-bután (LPG)
regulačný ventil - 2,8 - 3,0 kPa
plynová fľaša - max. 10 kg.

Parametre tovaru Plynový žiarič Cattara PAGODA s regulátorom a kolieskami

  • Názov: Plynový žiarič Cattara PAGODA s regulátorom a kolieskami
  • Cena: 316.99 €
  • Výrobca: Cattara
  • EAN: 8591686139341
  • Farba: strieborná
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce