Pussy Playballs Coral Rose Venušine guľôčky

Pussy Playballs Coral Rose Venušine guľôčky

31.19 €

Neodoláte: Pussy Playballs Coral Rose Venušine guľôčky od popredného výrobcu - tento hit môžete zohnať vo zľavové akciu za 35.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8717903272091
Do obchodu

Popis

Pracujte tvrdo, hrajte sa tvrdo s týmito úchvatnými Venušinými guľôčkami. Rianne S obsahujú 4 guľôčky pre dokonalé cvičenie aj posilnenie panvového dna a vďaka tomu budete mať silnejšie orgazmy. Sada obsahuje 4 guľôčky v rôznych hmotnostiach, ktoré možno ľahko vymeniť v silikónovom držiaku. Sada obsahuje luxusnú kozmetickú tašku pre všetky jej náležitosti.
Guľôčky sú dobíjacie a majú diaľkový ovládač, ktorý je na 1 ks batérie 23A. Batérie do ovládača je súčasťou balenia a rovnako tak aj dobíjací USB kábel pre guľôčky. Doba nabíjania 150 minút. Výdrž prevádzky 60 minút.Dĺžka: 16,4 cm, použiteľná dĺžka: 8,9 cm, priemer. max .: 3,3 cm, priemer. min .: 1,5 cmMateriál: silikón - ABS (tvrdý plast, potiahnutý silikónom. Neporézny a bez ftalátov (phthalate free), pevný materiál, býva hladký alebo s jemnými textúrami). Ľahko sa čistí..

Parametre tovaru Pussy Playballs Coral Rose Venušine guľôčky

  • Názov: Pussy Playballs Coral Rose Venušine guľôčky
  • Cena: 35.49 €
  • Výrobca:
  • EAN: 8717903272091
  • Farba: ružová
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce